Aktualności

I Zielonogórska Konferencja Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej

„Medycyna paliatywna i opieka wspierająca dla pacjentów z chorobami nienowotworowymi”

Konf_PL_Tow_Op_Palia_2022_312x312.jpg

więcej

MIRCIM również dla studentów!

W dniach 29 września - 30 października 2022r. odbędzie się tegoroczna edycja kursu MIRCIM. Kurs jest zorganizowany w formie hybrydowej, stacjonarnie w Krakowie oraz online. Organizatorzy proponują duże zniżki dla studentów oraz dostęp do wykładów przez pół roku.

 

MIRCIM, czyli McMaster International Review Course in Internal Medicine to międzynarodowe wydarzenie zrzeszające wybitnych wykładowców z dziedziny medycyny z całego świata, które odbywa się w Polsce, w Krakowie. Wiele wartościowych wykładów skierowane jest nie tylko do lekarzy, ale również i do studentów!

 

Organizatorzy wydarzenia przygotowali specjalną zniżkę dla studentów:

  • dla pojedynczej osoby – zniżka 35% na uczestnictwo w Krakowie lub online (406 PLN w formie bezpośredniej oraz 143 PLN w formie online na kod promocyjny: IFMSAX35)
  • 5 lub więcej studentów – zniżka 50% na uczestnictwo online (110 PLN)
  • 5 lub więcej studentów – zniżka 50% na uczestnictwo stacjonarne w Krakowie (300 PLN).

 

Osoby zainteresowane grupowymi zniżkami na uczestnictwo stacjonarne lub online prosimy o zgłoszenie do Pani Igi Kolasy, studentki V roku kierunku lekarskiego (za pośrednictwem platformy Facebook lub mailowo na adres: iga350@gmail.com

 

Zaproszenie do uczestnictwa

folder promocyjny
pdf, 913.7K, 09/08/22, 11 downloads


Decyzja Ministra Edukacji I Nauki z dnia 29 lipca 2022 r.

Z radością i dumą przekazuję informację że decyzją Ministra Edukacji I Nauki z dnia 29 lipca 2022 r. (DECYZJA NR 104/304/2022) przyznano Uniwersytetowi Zielonogórskiemu kategorię naukową A w dyscyplinie nauki o zdrowiu.
Wszystkim osobom zaangażowanym w działalność naukową naszej dyscypliny oraz w proces ewaluacji serdecznie gratuluję - przyznana, zaszczytna i zobowiązująca kategoria naukowa A w naukach o zdrowiu to powód do dumy - jestem dumny z Państwa dokonań, z Waszej pracy naukowej i cieszę się, że mogłem koordynować proces ewaluacji. Przed nami niełatwe zadanie utrzymania tej nobilitującej Kategorii, ale wierzę że wspólnie to uczynimy. Przed nami nowe wyzwania i cele - możliwe dzięki Waszej pracy.
 

dr hab. Mariusz Naczk, prof. UZ
Dyrektor Instytutu Nauk o Zdrowiu

 


Zarządzanie w opiece zdrowotnej

Zarządzanie w opiece zdrowotnej

Więcej informacji tutaj: https://www.cm.uz.zgora.pl/index.php?zarzadzanie-w-opiece-zdrowotnej

II Zielonogórska Konferencja Diabetologiczno-Endokrynologiczną

Szanowni Państwo,

Klinika Chorób Wewnętrznych, Diabetologii i Endokrynologii Collegium Medicum Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza na II Zielonogórską Konferencję Diabetologiczno-Endokrynologiczną.

Konferencja odbędzie się dnia 3 września 2022 roku w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze.

 

Szczegółowy plan wydarzenia znajdą Państwo TUTAJ

 

poprzednia | następna | strona 1.. 2 ..31