Centrum Symulacji Medycznej

ul. Energetyków 2, 65-729 Zielona Góra

KIEROWNIK CENTRUM SYMULACJI MEDYCZNEJ

 

mgr Agnieszka Żeromska-Michniewicz

email a.zeromska@cm.uz.zgora.pl
phone
adress

SEKRETARIAT

 

Renata Galant                                   

email r.galant@cm.uz.zgora.pl
phone 68 328 32 89
adress p. 208

UWAGA: W semestrze zimowym 2020/2021 obsługa pracowników i studentów obywa się wyłącznie w trybie zdalnym. Więcej informacji znajduje się w zakładce KONTAKT.

 

PRACOWNICY

Koordynatorzy merytoryczny współpracujący z CSM

MCSM Koordynator merytoryczny ds. pielęgniarstwa CSM
mgr Monika Lato-Pawłowska
email m.lato-pawlowska@cm.uz.zgora.pl

WCSM Koordynator merytoryczny ds. kierunku lekarskiego CSM
lekarz Szymon Michniewicz
email smichniewicz@uz.zgora.pl

Kadra inżynieryjno-techniczna CSM

inż. Angela Piasta
email a.piasta@cm.uz.zgora.pl

lic. Kacper Augustynowicz
email k.augustynowicz@cm.uz.zgora.pl

inż. Justyna Majewska
email j.majewska@cm.uz.zgora.pl

Marcin Białowąs
email m.bialowas@cm.uz.zgora.pl

inż. Szymon Rybarczyk
email s.rybarczyk@cm.uz.zgora.pl

 

MONOPROFILOWE CENTRUM SYMULACJI MEDYCZNYCH DLA PIELĘGNIARSTWA UZ

WIELOPROFILOWE CENTRUM SYMULACJI MEDYCZNEJ DLA KIERUNKU LEKARSKIEGO UZ

WIELOPROFILOWE CENTRUM SYMULACJI MEDYCZNYCH NA UZ

 

Aktualizacja: 12-12-2020 (ems)