Kontakt

Kierownik Dziekanatu

mgr Beata Wojciechowska
email B.Wojciechowska@cm.uz.zgora.pl
phone 68 328 73 77
pok. 102, ul. Zyty 28

 

Pracownicy

mgr Arleta Zaleska
email A.Zaleska@cm.uz.zgora.pl
phone 68 328 31 43
pok. 1, ul. Zyty 28

  • kierunek lekarski
  • kierunek pielęgniarstwo


lic. Edyta Szykowna
email E.Szykowna@cm.uz.zgora.pl
phone 68 328 31 44
pok. 2, ul. Zyty 28

  • kierunek ratownictwo medyczne
  • pomoc materialna


mgr Edyta Boczkowska
email E.Boczkowska@cm.uz.zgora.pl
phone 68 328 30 44
pok. 103, ul. Zyty 28

  • obciążenia dydaktyczne
  • praktyki wakacyjne
  • aktualizacje programów studiów


lic. Agnieszka Kokulewska
email A.Kokulewska@cm.uz.zgora.pl
phone 68 328 29 92
pok. 3, ul. Zyty 28

  • plany zajęć lekarski, pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne
  • oferta przedmiotów do wyboru
  • wymiana międzynarodowa studentów Wydziału

Biuro Dziekana

mgr Karolina Dadek
email K.Dadek@cm.uz.zgora.pl
phone  68 328 31 05
pok. 108-109, ul. Zyty 28

mgr Jarosław Berer (urlop wychowawczy)
email J.Berer@cm.uz.zgora.pl
 

GODZINY PRZYJĘĆ:

Poniedziałek   9:00 - 13:00
Wtorek 9:00 - 13:00
Środa 9:00 - 13:00
Czwartek 9:00 - 13:00
Piątek nieczynny
Sobota 8:00 - 12:00 dyżury zgodnie z harmonogramem

 

Harmonogram dyżurów dziekanatu w soboty - semestr zimowy 2019/2020

Aktualności

III Mistrzostwa Polski w Szyciu Chirurgicznym oraz Ogólnopolskie Forum Kół Naukowych Studentów Medycyny.

III Mistrzostwa Polski w Szyciu Chirurgicznym oraz Ogólnopolskie Forum Kół Naukowych Studentów Medycyny


Ekipa karetki N Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze jako pierwsza w kraju zastosowała metodę hipotermii

Ekipa karetki N Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze jako pierwsza w kraju zastosowała metodę hipotermii

 

Praktyczny kurs laparoskopii w ginekologii

Zaproszenie na praktyczny kurs laparoskopii w ginekologii
Relacja


Uczniowie w Monoprofilowym Centrum Symulacji Medycznej

Uczniowie z Międzyrzecza odwiedzili Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na UZ


Program MOST i MOSTECH semestr letni 2019/2020 - Rekrutacja!

31 października ruszyła rekrutacja do Programu MOST i MOSTECH na semestr letni 2019/2020


Kongres Akademickiego Ruchu Naukowego

3. OGÓLNOPOLSKI KONGRES KÓŁ NAUKOWYCH - IKONA 2019

Rezerwacji miejsc na kongresie można dokonywać poprzez stronę: http://ikona.edu.pl

previous | next | page 1/1

Kalendarz wydarzeń

15
11.2019
08:00

Interdyscyplinarny Kongres Akademickiego Ruchu Naukowego

20
11.2019
13:00

Rada Dyscypliny Nauki Medyczne

Collegium Medicum, ul. Zyty 28, sala 6

29
11.2019
14:00

III Mistrzostwa Polski w Szyciu Chirurgicznym

30
11.2019
09:00

Ogólnopolskie Forum Kół Naukowych