Opiekunowie roczników

 

Zakres obowiązków opiekuna roku

 

Wykaz opiekunów roczników w roku ak. 2020/2021

Z uwagi na sytuację epidemiczną kontakt z opiekunem roku w semestrze zimowym 2020/2021 możliwy jest wyłącznie drogą e-mailową lub w czasie konsultacji przez Google Meet.

 

Kierunek LEKARSKI studia jednolite magisterskie (stacjonarne, niestacjonarne)

  • Rok I - mgr Natalia Hertmanowska, email n.hertmanowska@cm.uz.zgora.pl
  • Rok II - dr Ewa Bok, email e.bok@cm.uz.zgora.pl
  • Rok III - dr n.med. Joanna Łupicka, email j.lupicka@cm.uz.zgora.pl
  • Rok IV - dr med. Marcin Błaszkowski, email m.blaszkowski@cm.uz.zgora.pl
  • Rok V - lek. med. Piotr Makarewicz, email p.makarewicz@cm.uz.zgora.pl
  • Rok VI - dr n.med. Piotr Defort, email p.defort@cm.uz.zgora.pl

 

Kierunek PIELĘGNIARSTWO studia I stopnia (stacjonarne)

  • Rok I - mgr Monika Lato-Pawłowska, email m.lato-pawlowska@cm.uz.zgora.pl
  • Rok II - mgr Beata Bartkowiak, email b.bartkowiak@cm.uz.zgora.pl
  • Rok III - mgr Grażyna Milewska-Wilk, email g.milewska-wilk@cm.uz.zgora.pl

 

Kierunek PIELĘGNIARSTWO studia II stopnia (stacjonarne)

  • Rok I - mgr Anna Gwara, email a.gwara@cm.uz.zgora.pl
  • Rok II - mgr Beata Wudarczyk, email b.wudarczyk@cm.uz.zgora.pl

 

Kierunek RATOWNICTWO MEDYCZNE (stacjonarne, niestacjonarne)

  • Rok I - mgr Henryk Sawicki, email h.sawicki@cm.uz.zgora.pl
  • Rok II - mgr Marcin Mańkowski, email m.mankowski@cm.uz.zgora.pl
  • Rok III - mgr Marcin Mańkowski, email m.mankowski@cm.uz.zgora.pl

 

Aktualizacja: 16-02-2021