Organizacje Studenckie

Studenckie Koła Naukowe

Akademickie Koło Naukowe PCK; mgr Beata Wudarczyk b.wudarczyk@cm.uz.zgora.pl

SKN Biomechaników Sportu; dr Andrzej Mroczkowski, a.mroczkowski@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Chirurgii Ogólnej; dr hab. n. med. Dawid Murawa, d.murawa@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Fizjologii i Patofizjologii; dr hab. Agnieszka Zembroń-Łacny, prof. UZ, a.zembron-lacny@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Genetyki Klinicznej; dr hab. n. med. Tomasz Huzarski, prof. UZ, t.huzarski@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Medycyny Kosmicznej; dr hab. Agnieszka Ziółkowska, prof.UZ, a.ziolkowska@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Kardiologii; lek. med. Tomasz Zemleduch, t.zemleduch@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Medycyny Ratunkowej; dr n med. Sybilla Brzozowska-Mańkowska, s.brzozowska-mankowska@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Medycyny Sportowej; mgr Barbara Morawin, b.morawin@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Mikrobiologii Lekarskiej; dr Sylwia Andrzejczak-Grządko, s.andrzejczak-grzadko@wnb.uz.zgora.pl

SKN Motoryki Sportowej; dr Mateusz Rynkiewicz, m.rynkiewicz@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Neurochirurgii; dr n. med. Piotr Defort, p.defort@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Onkologii Klinicznej; dr n. med. Marek Szwiec

SKN Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu; lek. med. Dawid Kawka, kontakt@dawidkawka.pl

SKN Profilaktyki i Promocji Zdrowia; „36,6”; dr n. med. Joanna Hoffman-Aulich, j.hoffmann-aulich@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Radiologii; dr n. med. Wojciech Wierzchołowski, w.wierzcholowski@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Salus; dr Jolanta Chmielowiec, j.chmielowiec@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Stanów Nagłych; lek. med. Szymon Michniewicz, s.michniewicz@wlnz.uz.zgora.pl

SKN Urologii i Onkologii Urologicznej; dr hab. n. med. Maciej Salagierski, prof. UZ

Oddział-Zielona Góra Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland

budynek F, pok. 206
ul. Zyty 28
65-046 Zielona Góra

ifmsazg@gmail.com
http://ifmsa.pl/
http://peersupport.ifmsa.pl/zielona_gora

Parlament Studencki Uniwersytetu Zielonogórskiego

DS. Rzepicha, pok. 19
ul. Podgórna 50B
65-245 Zielona Góra

Tel.:+48 603 747 486

ps@org.uz.zgora.pl
www.samorzad.uz.zgora.pl

Aktualności

Nagroda dla publikacji Autorów z Collegium Medicum!

Miło mi poinformować, że praca Prevention of diabetes in primary healthcare based on the health policy program for early detection and prevention of diabetes and its complications in working individuals in the professionally active people, in the lubuskie province  autorstwa: Iwona Bonikowska, Justyna Jasik-Pyzdrowska, Iwona Towpik otrzymała II miejsce w kategorii prac oryginalnych opublikowanych w kwartalniku Family Medicine & Primary Care Review w 2018 roku.

Kwartalnik FAMILY MEDICINE & PRIMARY CARE REVIEW (ISSN 1734-3402, eISSN 2449-8580) jest recenzowanym czasopismem naukowym, otwartym dla badaczy medycyny rodzinnej, podstawowej opieki zdrowotnej i dziedzin pokrewnych, nauczycieli akademickich, lekarzy ogólnych / lekarzy rodzinnych, oraz inni pracownicy podstawowej opieki zdrowotnej, a także przeszkoleni lekarze, rezydenci i studenci medycyny. Czasopismo skierowane jest również do osób prowadzących badania eksperymentalne i epidemiologiczne w innych dyscyplinach, które mogą obejmować całą Europę Środkową i Wschodnią.  Obecnie czasopismo jest indeksowane w następujący sposób: Emerging Sources Citation Index (Web of Science, Clarivate Analytics) , EBSCO, Central European Journal of Social Sciences and Humanities, DOAJ, EMBASE / Excerpta Medica, Index Copernicus (ICV 2017: 124.56), Międzynarodowy Komitet Redaktorów Czasopism Medycznych (ICMJE), Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego - 20 pkt., Polska bibliografia medyczna, polska bibliografia naukowa, Scopus, międzynarodowy katalog czasopism Ulricha, WorldCat.

Uniwersytet Zielonogórski otrzymał nagrodę za I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju "Młoda krew ratuje życie"

Dn. 22.10.2019 w Filharmonii Zielonogórskiej odbyła się uroczystość z okazji 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża. Podczas tego wydarzenia Uniwersytet Zielonogórski otrzymał nagrodę za I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju "Młoda krew ratuje życie" 2018/2019-kat. największa ilość oddanej krwi i wskaźnik aktywności wśród uczelni wyższych.

Puchar i dyplom w imieniu Władz Collegium Medicum odebrała mgr Beata Wudarczyk - opiekun Akademickiego Koła Naukowego PCK, które aktywnie współpracuje z PCK. To zaszczytne wyróżnienie wręczyła Pani Monika Fabisz – Kołodzińska Dyrektor RCKiK w Zielonej Górze oraz Prezes Lubuskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża Pan Zdzisław Martyniuk. Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie, jak również dziękujemy studentom i pracownikom UZ za regularne oddawanie krwi- tego bezcennego daru ratującego ludzkie życie.


III Mistrzostwa Polski w Szyciu Chirurgicznym oraz Ogólnopolskie Forum Kół Naukowych Studentów Medycyny.

III Mistrzostwa Polski w Szyciu Chirurgicznym oraz Ogólnopolskie Forum Kół Naukowych Studentów Medycyny

Ekipa karetki N Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze jako pierwsza w kraju zastosowała metodę hipotermii

Ekipa karetki N Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze jako pierwsza w kraju zastosowała metodę hipotermii

 


Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na UZ


Program MOST i MOSTECH semestr letni 2019/2020 - Rekrutacja!

31 października ruszyła rekrutacja do Programu MOST i MOSTECH na semestr letni 2019/2020

previous | next | page 1/1

Kalendarz wydarzeń

29
11.2019
14:00

III Mistrzostwa Polski w Szyciu Chirurgicznym

30
11.2019
09:00

Ogólnopolskie Forum Kół Naukowych