VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa Choroby rzadkie w XXI wieku

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Choroby rzadkie w XXI wieku, która odbędzie się 24 lutego 2023 roku w formie stacjonarnej oraz zdalnej (Lublin/platforma ClickMeeting).

Celem Konferencji jest wymiana wiedzy oraz przedstawienie najnowszych osiągnięć naukowych w dziedzinie m.in. diagnostyki, terapii oraz opieki nad chorymi dotkniętymi chorobami rzadkimi, co pozwoli również na przedstawienie skali problemu. Jesteśmy przekonani, że jedynie interdyscyplinarne działania umożliwią poprawę jakości życia chorych. W związku z tym serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji specjalistów nauk medycznych, lekarzy, fizjoterapeutów, farmaceutów, genetyków, biologów molekularnych, diagnostów laboratoryjnych, inżynierów biomedycznych, enzymologów, ale także technologów, prawników, psychologów, pedagogów oraz specjalistów z dziedziny zdrowia publicznego.

Podczas Konferencji uczestnicy będą mieli okazję do przedstawienia swoich prac w formie wystąpienia ustnego i/lub posteru naukowego. Ponadto, będzie możliwość zgłoszenia publikacji do monografii naukowej.

Wystąpienia uczestników podzielone zostaną według następujących sekcji tematycznych:

  • epidemiologia i diagnostyka;
  • terapia (farmakologiczna, rehabilitacyjna, alternatywna i inne);
  • opieka długofalowa nad chorymi i ich portret psychologiczny;
  • aspekty prawne, bioetyczne i rola zdrowia publicznego.

Każda osoba zainteresowana udziałem w Konferencji zobligowana jest do rejestracji uczestnictwa poprzez dostępny poniżej formularz rejestracji uczestnictwa. I tura rejestracji trwa do 8 listopada 2022 roku.  Szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne są na: https://konferencja-chorobyrzadkie.pl/

Dziękuję za zapoznanie się z wiadomością.

Z poważaniem,
Paulina Pomajda
Komitet Organizacyjny Konferencji
kontakt@konferencja-chorobyrzadkie.pl

Zaproszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego.